• Vítejte
  v holiday plus!

 • Užijte si dovolenou
  podle Vašich představ!

 • Dovolená
  v 17 zemích Evropy!

 • Bavte se ve
  světě holiday plus!

Co obsahuje hotelový poukaz holiday plus jako základní službu?

Hotelový poukaz holiday plus obsahuje jako základní plnění 1 přenocování pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji v jednom z partnerských hotelů holiday plus dle Vašeho výběru.

Jaké dodatečné služby nabízí hotelový poukaz holiday plus?

Dodatečně k základní službě jsou Vám k dispozici hotelové speciály s nabídkou zvláštních služeb. Dbejte, prosím, na zvláštnosti u jednotlivých nabídek a pokynů k rezervaci.

Co jsou hotelové speciály?

Hotelové speciály jsou nabídky, které se odlišují od základních služeb hotelového poukazu holiday plus a mají zvláštní obsah služeb. Hotelové speciály jsou atraktivní nabídky krátké dovolené se zaměřením na zvláštní témata jako např. kulinářství, luxus, atd. ve vybraných hotelech. U těchto krátkých dovolených odpadá povinná rezervace večeře, místo toho je nutné uhradit minimální konzumaci, snídaně (vyjma speciálu „Města a kultura“) a rezervační služby. Tento obnos lze využít k úhradě restauračních nebo částečně  také jiných hotelových služeb! Rezervace probíhá výlučně přes Connex rezervační centrálu. Rezervace přímo v hotelu není možná.

Co přesně musím povinně extra uhradit v hotelu?

Tuto informaci naleznete u každého hotelu, resp. nabídky.

Mohu využít více hotelových poukazů holiday plus pro delší pobyt v jednom hotelu?

Ano. Informujte se, prosím, u každého hotelu, resp. nabídky, kolik poukazů holiday plus můžete využít.

Jak probíhá rezervace?

Zvolte si na této webové stránce Váš hotel z obsáhlé nabídky hotelů nebo krátké dovolené v rámci hotelového speciálu. U každého hotelu, resp. hotelového speciálu, naleznete detailní popis, stejně tak i informaci, jak můžete rezervovat s hotelovým(i) poukazem(y) holiday plus.

Máte možnost rezervovat Vámi vybraný hotel nebo hotelový speciál na této webové stránce buď přes online rezervační systém nebo telefonicky. Přesný průběh rezervace se liší dle dané nabídky. Proto, prosím, bezpodmínečně dbejte pokynů k rezervaci.

Proč již není hotel nebo hotelový speciál, který jsem si zvolil, v nabídce?

Všechny hotely a hotelové speciály, které jsou aktuálně k dispozici v rámci programu holiday plus, jsou prezentovány na této webové stránce. Nabídka holiday plus je průběžně aktualizována a rozšiřována, resp. sezónně obměňována. Stejně tak jsou stávající hotely, resp. hotelové speciály, časově přechodně (např. vzhledem k vysokému rezervačnímu vytížení) nebo trvale vyřazeny z programu a nahrazeny jinými hotely, resp. hotelovými speciály.

Nedostal jsem žádnou odpověď na mou rezervační poptávku. Co mám dělat?

Kontaktujte, prosím, Váš hotel, resp. hotelovou rezervační centrálu znovu, případně telefonicky. Otázky ohledně detailů rezervace můžete také dojednat telefonicky.

Proč hotel nepotvrdil termín, který jsem žádal?

V některých obdobích (např. státní svátky, Vánoce, Nový rok, masopust, prázdniny, atp.) může dojít v určitém regionu ke ztíženým podmínkám rezervací. Všechny rezervace jsou vázány počtem volných pokojů v daném hotelu. Hotely dávají své kontingenty ubytovacích kapacit k dispozici různým cestovním kancelářím. Je proto možné, že je kontingent pro holiday plus již vyčerpán, zatímco u jiné cestovní kanceláře jsou ještě volné kapacity k dispozici.

Nemohu nastoupit dovolenou v mnou rezervovaném termínu. Co mám dělat?

Informujte, prosím, o této skutečnosti co možná nejrychleji hotel, resp. rezervační centrálu. Storno poplatky se liší podle hotelu/hotelového speciálu. Obecně platí storno podmínky daného hotelu, resp. prodejce.

Kdo je vydavatelem hotelového poukazu holiday plus?

Vydavatelem hotelového poukazu holiday plus je firma Connex Marketing GmbH se sídlem ve Welsu, v Rakousku, která je od roku 1986 mezinárodním poskytovatelem jedinečných dovolenkových programů.

Získám hotelový poukaz holiday plus také přímo u Connex Marketing GmbH?

Ne, hotelové poukazy holiday plus nelze získat přímo u Connex Marketing GmbH, ale výlučně v rámci firemních marketingových akcí.

Nedostal jsem na mou otázku odpověď - co mám v takovém případě dělat?

Prosíme, kontaktujte Connex rezervační centrálu.

JE TO TAK JEDNODUCHÉ

 1. Vyberte si hotel
 2. Poptávka a rezervace - online nebo telefonicky
 3. Vyžádejte si hotelový poukaz
 4. Užijte si dovolenou

Detaily k rezervaci